BISTS.pl

Bielski Informacyjny Serwis Tenisa Stołowego

ODPOWIEDŹ NA SPRZECIW WOBEC DECYZJI O WYKLUCZENIU DRUŻYNY „TALENCIAKI” Z ROZGRYWEK

W odpowiedzi na wniesiony sprzeciw wobec decyzji o wykluczeniu drużyny „Talenciaki” z rozgrywek Bielsko-Bialskiej Amatorskiej Ligi Tenisa Stołowego informujemy, iż po ponownej analizie sprawy Organizator postanowił uwzględnić zasadność złożonego sprzeciwu.

W związku z powyższym drużyna „Talenciaki” zostaje dopuszczona do udziału w dalszej części rozgrywek Bielsko-Bialskiej Amatorskiej Ligi Tenisa Stołowego.

Jednocześnie Organizator podtrzymuje decyzję o ukaraniu zespołu walkowerami za dwa mecze, w których udział brał nieuprawniony zawodnik. Zastosowane sankcje pozostają w mocy jako konsekwencja naruszenia obowiązujących zasad regulaminowych.

Mamy nadzieję, że dalsza część rozgrywek przebiegać będzie zgodnie z zasadami fair play oraz obowiązującym regulaminem ligi.

Z poważaniem,

Organizator
Bielsko-Bialskiej Amatorskiej Ligi Tenisa Stołowego

Dodaj komentarz

Przewiń na górę