ODPOWIEDŹ NA SPRZECIW WOBEC DECYZJI O WYKLUCZENIU DRUŻYNY „TALENCIAKI” Z ROZGRYWEK
W odpowiedzi na wniesiony sprzeciw wobec decyzji o wykluczeniu drużyny „Talenciaki” z rozgrywek Bielsko-Bialskiej Amatorskiej Ligi Tenisa Stołowego informujemy, iż po ponownej analizie sprawy Organizator postanowił uwzględnić zasadność złożonego sprzeciwu.
W związku z powyższym drużyna „Talenciaki” zostaje dopuszczona do udziału w dalszej części rozgrywek Bielsko-Bialskiej Amatorskiej Ligi Tenisa Stołowego.
Jednocześnie Organizator podtrzymuje decyzję o ukaraniu zespołu walkowerami za dwa mecze, w których udział brał nieuprawniony zawodnik. Zastosowane sankcje pozostają w mocy jako konsekwencja naruszenia obowiązujących zasad regulaminowych.
Mamy nadzieję, że dalsza część rozgrywek przebiegać będzie zgodnie z zasadami fair play oraz obowiązującym regulaminem ligi.
Z poważaniem,
Organizator
Bielsko-Bialskiej Amatorskiej Ligi Tenisa Stołowego