BISTS.pl

Bielski Informacyjny Serwis Tenisa Stołowego

Komunikat Bielsko-Bialskiej Amatorskiej Ligi Tenisa Stołowego

W związku z wystawieniem zawodnika nieuprawnionego, niezgłoszonego do rozgrywek Bielsko-Bialskiej Amatorskiej Ligi Tenisa Stołowego, co stanowi naruszenie punktu 10.4 regulaminu ligi, drużyna Talenciaki została ukarana walkowerem na korzyść drużyny przeciwnej.

Ponieważ rzeczony zawodnik rozegrał dwa mecze, co skutkuje przyznaniem dwóch walkowerów zgodnie z punktem 10.2 regulaminu, drużyna Talenciaki zostaje wykluczona z dalszych rozgrywek sezonu 2026.

Wszystkie pozostałe mecze, które zespół Talenciaki miał rozegrać do końca sezonu, zostaną zweryfikowane jako walkowery na korzyść drużyn przeciwnych.

Dodaj komentarz

Przewiń na górę