[spoiler title=”Bergen Spomet”]
Lp. |
Imię i nazwisko |
1 |
Dariusz Kubinek |
2 |
Marek Adamczyk |
3 |
Joanna Blachura |
4 |
Grzegorz Koch |
5 |
Weronika Januś |
6 |
Karolina Januś |
7 |
Jurij Fomin |
8 |
Aleksander Polakow |
9 |
Krystian Kubinek |
[/spoiler]
[spoiler title=”Beskidek”]
Lp. |
Imię i nazwisko |
1 |
Sandra Hetnał |
2 |
Bogusław Kocoń |
3 |
Grzegorz Laszczak |
4 |
Kurys Marek |
5 |
Dawid Dziembała |
6 |
Jan Tomasik |
[/spoiler]
[spoiler title=”CSW Kozy”]
Lp. |
Imię i nazwisko |
1 |
Łukasz Misiarz |
2 |
Roman Pawłowski |
3 |
Bartek Mierzwa |
4 |
Paweł Kudelski |
5 |
Łukasz Żaczek |
6 |
Krystian Prochot |
7 |
Jakub Witkowski |
8 |
Marek Gracz |
[/spoiler]
[spoiler title=”Eurobeskidy Łodygowice”]
Lp. |
Imię i nazwisko |
1 |
Zbigniew Banasik |
2 |
Tadeusz Płosa |
3 |
Eugeniusz Wisiński |
4 |
Wojciech Zuziak |
5 |
Mieczysław Wojtyłko |
6 |
Władysław Siwek |
7 |
Violetta Kimla |
[/spoiler]
[spoiler title=”Fragles Tychy”]
Lp. |
Imię i nazwisko |
1 |
Adam Staniczek |
2 |
Krzysztof Zięty |
3 |
Tomasz Sorek |
4 |
Rafał Serwata |
5 |
Wojciech Zwara |
[/spoiler]
[spoiler title=”Giloteam”]
Lp. |
Imię i nazwisko |
1 |
Grzegorz Dunat |
2 |
Michał Krutak |
3 |
Dawid Burger |
4 |
Ireneusz Krutak |
[/spoiler]
[spoiler title=”Grapsi Progress”]
Lp. |
Imię i nazwisko |
1 |
Bogdan Chomicki |
2 |
Paweł Gołąb |
3 |
Sławomir Brak |
4 |
Bartłomiej Kruczek |
5 |
Stanisław Kmiecik |
6 |
Maciej Bodnar |
7 |
Maciej Piekarczyk |
8 |
Robert Matusiak |
9 |
Zuzanna Staszczak |
10 |
Robert Wyroba |
[/spoiler]
[spoiler title=”Kanon Nieruchomości”]
Lp. |
Imię i nazwisko |
1 |
Robert Waluś |
2 |
Jacek Fiedorek |
3 |
Artur Sobel |
4 |
Wiesław Stasica |
5 |
Michał Pszonka |
6 |
Bartłomiej Waluś |
7 |
Ryszard Pszonka |
8 |
Bogdan Michnowicz |
[/spoiler]
[spoiler title=”Panowie z Trytonu”]
Lp. |
Imię i nazwisko |
1 |
Piotr Tomzik |
2 |
Jacek Koziołek |
3 |
Andrzej Pietrzyk |
4 |
Wojciech Duda |
5 |
Dariusz Guzowski |
6 |
Władysław Duźniak |
7 |
Wojciech Ponikiewski |
8 |
Piotr Paszek |
9 |
Jerzy Byrt |
[/spoiler]
[spoiler title=”Pegaz os. Słoneczne”]
Lp. |
Imię i nazwisko |
1 |
Mateusz Zagajewski |
2 |
Kornel Kralczyński |
3 |
Krzysztof Mirek |
4 |
Jerzy Tokarski |
5 |
Śliwka Zdzisław |
6 |
Janusz Wilk |
7 |
Zbigniew Mika |
8 |
Bartłomiej Arast |
9 |
Bogusław Madej – transfer z drużyny T.K.M. |
[/spoiler]
[spoiler title=”Pierniki Żywieckie”]
Lp. |
Imię i nazwisko |
1 |
Krzysztof Bielewicz |
2 |
Adam Roszkowski |
3 |
Bogusław Flis |
4 |
Marek Cieślar |
[/spoiler]
[spoiler title=”PSKS Beskidy”]
Lp. |
Imię i nazwisko |
1 |
Marzena Topór |
2 |
Barbara Baczewska |
3 |
Grzegorz Blachura |
4 |
Wiesław Zyzański |
5 |
Andrzej Wójcik |
6 |
Piotr Pietrasina |
[/spoiler]
[spoiler title=”Starsi Panowie Trzej”]
Lp. |
Imię i nazwisko |
1 |
Jerzy Hojnacki |
2 |
Stanisław Hajdusianek |
3 |
Piotr Żyrek |
4 |
Zdzisław Dziendziel |
5 |
Henryk Pietrzak |
6 |
Władysław Paszek |
[/spoiler]
[spoiler title=”Szajlo”]
Lp. |
Imię i nazwisko |
1 |
Marek Stępniewski |
2 |
Janusz Paluch |
3 |
Jan Bednarz |
4 |
Łukasz Mleczko |
5 |
Bartosz Kropornicki |
6 |
Gąsiorek Jan |
7 |
Marcin Ormaniec |
[/spoiler]
[spoiler title=”KSR TKKF Victoria Stara Wieś”]
Lp. |
Imię i nazwisko |
1 |
Rafał Merta |
2 |
Jakub Karcz |
3 |
Krzysztof Orlicki |
4 |
Czesław Jonkisz |
5 |
Janusz Fołtan |
6 |
Tomasz Łoziński |
7 |
Mateusz Markiel |
[/spoiler]
[spoiler title=”T.K.M.”]
Lp. |
Imię i nazwisko |
1 |
Adam Kołoczek |
2 |
Bogusław Rus |
3 |
Andrzej Sanetra |
4 |
Robert Bukowski |
5 |
Krzysztof Łoziński |
6 |
Grzegorz Pieronek |
7 |
Bogusław Madej – transfer do drużyny Pegaz os. Słoneczne |
8 |
Jan Bukowski |
9 |
Maksymilian Rus |
[/spoiler]
[spoiler title=”TSTS Olimpia Tychy”]
Lp. |
Imię i nazwisko |
1 |
Grzegorz Gawęda |
2 |
Ryszard Wielgat |
3 |
Stanisław Szczęsnowicz |
4 |
Patryk Przyżycki |
5 |
Zenon Przygoda |
6 |
Paweł Skowronek |
7 |
Mirosław Grzesica |
8 |
Paweł Gołębski |
9 |
Rafał Wójcik |
10 |
Tadeusz Kufel |
[/spoiler]
[spoiler title=”Tytanki”]
Lp. |
Imię i nazwisko |
1 |
Magdalena Graboń |
2 |
Karolina Tokarczyk |
3 |
Jarosław Góralik |
4 |
Patrycja Kapek |
5 |
Szymon Radło |
6 |
Adam Graboń |
7 |
Michał Ostanek |
[/spoiler]
[spoiler title=”UKS Sportowa Jedynka Skoczów”]
Lp. |
Imię i nazwisko |
1 |
Krzysztof Bułka |
2 |
Kamil Kurek |
3 |
Sebastian Szostok |
4 |
Natalia Gałęziowska |
5 |
Bogusław Siekierka |
6 |
Leon Sadlok |
7 |
Kacper Nocuń |
8 |
Mikołaj Sikora |
[/spoiler]
[spoiler title=”ULKTS Pszczyna”]
Lp. |
Imię i nazwisko |
1 |
Piotr Puda |
2 |
Paweł Suchodolski |
3 |
Krzysztof Lewczuk |
4 |
Magdalena Kyguła |
5 |
Kinga Krawczyk |
6 |
Wiktoria Staroń |
7 |
Jan Walenik |
8 |
Dominika Friebe |
9 |
Sabina Kukla |
[/spoiler]
[spoiler title=”Widmo”]
Lp. |
Imię i nazwisko |
1 |
Krzysztof Wójcik |
2 |
Grzegorz Świątkowski |
3 |
Jakub Kocik |
4 |
Zdzisław Kocik |
5 |
Piotr Machniowski |
[/spoiler]
[spoiler title=”ZIAD Bielsko- Biała”]
Lp. |
Imię i nazwisko |
1 |
Zdzisław Dwornik |
2 |
Jerzy Broniszewski |
3 |
Michał Broniszewski |
4 |
Bogdan Piter |
5 |
Paweł Pawłowski |
6 |
Witold Stępień |
7 |
Paweł Trochim |
8 |
Wojciech Pater |
9 |
Juergen Schewior |
[/spoiler]