LKS Orzeł Mirex Kozy bliżej 1 ligi !!!

Drużyna Orła Kozy wykonała pierwszy krok w stronę 1 ligi pokonując GKS Gorzowię Gorzów 7:3. Pomogli w tym również kibice, którzy licznie się zgromadzili w hali CSW i głośnym dopingiem wspomagali zawodników.

Pierwsze partie zostały wygrane zgodnie z planem. Bartek Kwodawski ogrywa na 1 stole 3:1 z Radosławem Bortnowskim a Jarosław Kolekta w takim samym stosunku z Szymonem Wieromiejczykiem. Stan 2:0 dla Kóz.

Kolejne partie to istne 5-cio setowe horrory. Na szczęście oba zakończone sukcesem gospodarzy. Tomek Pisarczyk wygrywa z Tomaszem Kępowiczem a Mariusz Zwoliński z Szymonem Kulczyckim, który w zeszłym sezonie reprezentował Gorzowię w rozgrywkach Ekstraklasy. Stan 4:0 dla Kóz.

Nadchodzą partie deblowe. Gospodarze wracają do ustawienia z 1 rundy rozgrywek, który przyniósł wiele punktów. Na jedynce para Kwodawski/ Kolekta ulega parze Kulczycki/ Kępowicz 1:3. Na dwójce pomimo prowadzenia gości 1:2 dali popis w kolejnych setach i wygrali 3:2 wygrywając w kolejnych setach 11:2, 11:2. Stan 5:1 dla Kóz.

W kolejnych singlach Bartek Kwodawski zapewnia zwycięstwo gospodarzy wygrywając pewnie 3:0 z Tomaszem Kępowiczem. Natomiast Jarosław Kolekta przegrywa z Szymonem Kulczyckim 0:3. Stan 6:2 dla Kóz.

W ostatnich pojedynkach Tomasz Pisarczyk przegrywa z Radosławem Bortnowskim 1:3 a Mariusz Zwoliński wygrywa 3:1 z Szymonem Wieromiejczykiem. Stan 7:3 dla Kóz.

Podsumowując to wspaniałe widowisko…Każdy z drużyny Orła Kozy pokazał, że na baraż jest doskonale przygotowany, pomimo zakończenia sezonu. 7:3 jest bardzo dobrym wynikiem przed rewanżem, lecz do awansu jeszcze długa droga.

Serdecznie podziękowania dla kibiców , którzy swoim dopingiem pomogli zawodnikom w odniesieniu zwycięstwa.

Gratulujemy i życzymy dobrej gry w rewanżu, która potwierdzi awans.