Ranking sortowany jest wg. liczby zwycięstw, a w przypadku tej samej liczby zwycięstw wg. mniejszej liczby porażek.
1. liga
Miejsce | Nazwisko i imię | Drużyna | Zwycięstw | Porażek |
1 | Flis Bogusław | Pierniki Żywieckie | 82 | 11 |
2 | Prochot Krystian | CSW Kozy | 82 | 14 |
3 | Torchalski Czarek | Kanon Nieruchomości | 77 | 16 |
4 | Misiarz Łukasz | CSW Kozy | 75 | 21 |
5 | Mirek Krzysztof | Mirex Kozy | 74 | 12 |
6 | Roszkowski Adam | Pierniki Żywieckie | 70 | 12 |
7 | Gracz Marek | Mirex Kozy | 67 | 16 |
8 | Blachura Joanna | Bergen Spomet | 64 | 20 |
9 | Cieślar Marek | Kanon Nieruchomości | 63 | 26 |
10 | Graboń Adam | Starsi Panowie Trzej | 61 | 26 |
11 | Tokarczyk Karolina | Grapsi | 59 | 5 |
12 | Bielewicz Krzysztof | Pierniki Żywieckie | 58 | 23 |
13 | Żaczek Łukasz | CSW Kozy | 58 | 30 |
14 | Kocik Zenon | Tauron | 56 | 40 |
15 | Waluś Robert | Kanon Nieruchomości | 54 | 10 |
16 | Śliwka Zdzisław | Pegaz os. Słoneczne | 54 | 28 |
17 | Staniczek Adam | Fragles Tychy | 49 | 12 |
18 | Dziendziel Zdzisław | Mirex Kozy | 49 | 13 |
19 | Serwata Rafał | Fragles Tychy | 48 | 6 |
20 | Januś Karolina | Anga Kozy | 48 | 36 |
21 | Hajdusianek Stanisław | Starsi Panowie Trzej | 46 | 44 |
22 | Jakubiec Krzysztof | Mirex Kozy | 45 | 2 |
23 | Krzysztof Zięty | Fragles Tychy | 44 | 27 |
24 | Hetnał Sandra | Beskidek | 44 | 32 |
25 | Brak Sławomir | Grapsi | 41 | 23 |
26 | Graboń Magda | Anga Kozy | 39 | 48 |
27 | Michnowicz Bogdan | Tauron | 39 | 51 |
28 | Wilk Janusz | Pegaz os. Słoneczne | 37 | 30 |
29 | Laszczak Grzegorz | Beskidek | 37 | 34 |
30 | Tokarski Jerzy | Pegaz os. Słoneczne | 37 | 35 |
31 | Dariusz Kubinek | Bergen Spomet | 36 | 29 |
32 | Mika Zbigniew | Pegaz os. Słoneczne | 35 | 22 |
33 | Kurys Marek | Beskidek | 35 | 53 |
34 | Januś Weronika | Anga Kozy | 33 | 52 |
35 | Płosa Tadeusz | Tauron | 33 | 63 |
36 | Zwara Wojciech | Fragles Tychy | 31 | 17 |
37 | Hojnacki Jerzy | Starsi Panowie Trzej | 29 | 31 |
38 | Władymiruk Dariusz | Fragles Tychy | 27 | 25 |
39 | Chomicki Bogdan | Grapsi | 24 | 50 |
40 | Gołąb Paweł | Grapsi | 18 | 51 |
41 | Pietrzyk Andrzej | Starsi Panowie Trzej | 17 | 15 |
42 | Fomin Jurij | Bergen Spomet | 16 | 2 |
43 | Wójcik Andrzej | Bergen Spomet | 16 | 33 |
44 | Kocoń Bogusław | Beskidek | 15 | 20 |
45 | Fiedorek Jacek | Kanon Nieruchomości | 14 | 6 |
46 | Stasica Wiesław | Pierniki Żywieckie | 14 | 9 |
47 | Świątkowski Grzegorz | Starsi Panowie Trzej | 10 | 2 |
48 | Kudelski Paweł | CSW Kozy | 7 | 1 |
49 | Baran Sebastian | Bergen Spomet | 6 | 0 |
50 | Greń Andrzej | Mirex Kozy | 6 | 4 |
51 | Kmiecik Stanisław | Grapsi | 6 | 5 |
52 | Jurzak Magda | Bergen Spomet | 5 | 1 |
53 | Michał Pszonka | Kanon Nieruchomości | 5 | 4 |
54 | Adamczyk Marek | Bergen Spomet | 4 | 9 |
55 | Szczęsnowicz Stanisław | Fragles Tychy | 3 | 0 |
56 | Hunia Adam | Tauron | 3 | 3 |
57 | Tomzik Piotr | Starsi Panowie Trzej | 3 | 4 |
58 | Czakon Julian | Bergen Spomet | 2 | 4 |
59 | Cieślica Martyna | Grapsi | 1 | 2 |
60 | Burger Dawid | Pegaz os. Słoneczne | 0 | 10 |
| Torchalska Maria | Kanon Nieruchomości | 0 | 12 |
| Paweł Pawłowski | Grapsi | 0 | 3 |
| Szczerkowski Janusz | Beskidek | 0 | 6 |
| Czarkowski Janusz | Beskidek | 0 | 3 |
| Wiśniański Andrzej | Bergen Spomet | 0 | 3 |
2. liga
Miejsce | Nazwisko i imię | Drużyna | Zwycięstw | Porażek |
66 | Żyrek Piotr | Widmo | 59 | 32 |
67 | Wisiński Eugeniusz | Soła Żywiec | 56 | 29 |
68 | Broniszewski Michał | ZIAD B-B | 55 | 20 |
69 | Bednarz Jan | Soła Żywiec | 51 | 29 |
70 | Kocik Jakub | Widmo | 49 | 28 |
71 | Blachura Grzegorz | PSKS Beskidy | 48 | 24 |
72 | Paluch Janusz | Widmo | 46 | 41 |
73 | Merta Rafał | Młode Beskidy | 44 | 42 |
74 | Banasik Zbigniew | Soła Żywiec | 42 | 43 |
75 | Drzymała Marian | Biała Lipnik | 40 | 45 |
76 | Dwornik Zdzisław | ZIAD B-B | 35 | 44 |
77 | Żyrek Edward | Biała Lipnik | 35 | 48 |
78 | Broniszewski Jerzy | ZIAD B-B | 31 | 47 |
79 | Karcz Kuba | Młode Beskidy | 25 | 55 |
80 | Guzowski Dariusz | Lipniczanie | 25 | 62 |
81 | Pater Wojciech | BISTS.pl | 24 | 27 |
82 | Zyzański Wiesław | PSKS Beskidy | 24 | 37 |
83 | Honkisz Piotr | BISTS.pl | 22 | 32 |
84 | Baczewska Barbara | PSKS Beskidy | 19 | 46 |
85 | Topór Marzena | PSKS Beskidy | 18 | 30 |
86 | Kajper Ryszard | Biała Lipnik | 18 | 38 |
87 | Gałka Mateusz | BISTS.pl | 19 | 49 |
88 | Ponikiewski Wojciech | Lipniczanie | 18 | 51 |
89 | Ormaniec Marcin | Finnveden | 16 | 62 |
90 | Wójcik Konrad | Młode Beskidy | 13 | 61 |
91 | Piter Bogdan | ZIAD B-B | 11 | 19 |
92 | Gruza Grzegorz | Lipniczanie | 11 | 63 |
93 | Moczała Daniel | UKS Jedynka Skoczów | 8 | 36 |
94 | Mleczko Łukasz | Finnveden | 8 | 73 |
95 | Micek Michał | BISTS.pl | 7 | 12 |
96 | Bomski Marcin | UKS Jedynka Skoczów | 6 | 45 |
97 | Herzyk Bolesław | Biała Lipnik | 5 | 10 |
98 | Kropornicki Bartosz | Finnveden | 5 | 64 |
99 | Bobek Mieczysław | Biała Lipnik | 4 | 17 |
100 | Baczewska Sara | PSKS Beskidy | 3 | 12 |
101 | Kowalik Dawid | UKS Jedynka Skoczów | 3 | 13 |
102 | Rucki Jakub | UKS Jedynka Skoczów | 2 | 42 |
| Jadwiszczok Ferdynand | Soła Żywiec | 2 | 6 |
| Pieczora Piotr | Młode Beskidy | 2 | 9 |
| Kurek Kamil | UKS Jedynka Skoczów | 2 | 21 |
106 | Machniowski Piotr | Widmo | 1 | 3 |
| Wojtyłko Mieczysław | Widmo | 1 | 11 |
| Mazurek Adrian | UKS Jedynka Skoczów | 1 | 3 |
| Waliczek Dawid | UKS Jedynka Skoczów | 1 | 25 |
| Krywult Marek | Lipniczanie | 1 | 11 |
| Wąsik Barbara | Finnveden | 1 | 14 |
112 | Bomski Mateusz | UKS Jedynka Skoczów | 0 | 3 |
| Korus Eryk | UKS Jedynka Skoczów | 0 | 11 |
| Wróbel Przemek | Młode Beskidy | 0 | 3 |
| Pieczora Dominik | Młode Beskidy | 0 | 3 |
| Ścieżka Robert | Finnveden | 0 | 3 |
| Jędrzejewski Jacek | Finnveden | 0 | 6 |
| Dziubek Krzysztof | Finnveden | 0 | 3 |
| Mohamed Shawky | BISTS.pl | 0 | 3 |